İşletmeler ve Yeni Girişimciler,
Workif ile bir çok sorun ve ihtiyacınıza çözüm oluyoruz.
Firmanızı verimli, güvenli ve nerede olursa olsun ulaşılır hale getirmek amacımız.
Bunu sağlayan özelliklerimiz ise;
Muhasebe Yazılımı

Muhasebe Yönetimi

Alış - satış faturaları ve harcama hesaplarına hemen erişebilirsiniz. Ödemelerinizin takibini yaparken isterseniz faturalarınızın pdf’lerini ekleyebilir, notlar alabilir kalan borç ya da alacak görebilirsiniz. Ay sonu, yıl sonu gibi hesaplarınızda gözünüzden kaçırdığınız bir şey olmadan, her müşterinizin ne kadar ödeme yapması gerektiğini ve ne kadar ödeme yaptığını anında görebilirsiniz.

İş Takip Yönetimi

İş Takip Yönetimi

Çalışanlarınızı anlık takip edebilir, verdiğiniz görevlerin ne zaman yapıldığını, notlarını ya da yapılan işin güncel durumunu takip edebilirsiniz. Böylelikle, çalışan performansını kolaylıkla analiz edip, zaman yönetimini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Hatırlatma Yazılımı

Takvim ve Hatırlatmalar

Takviminizi istediğiniz gibi düzenleyip, tüm yapacaklarınızı planlayabilirsiniz.. Hatırlatmalarınız, notlarınız, görevleriniz, ödemeleriniz, alacaklarınız hepsini bir takvimde görüp; günlük, haftalık, aylık olarak düzenleyebilirsiniz. Müşterilerinize doğru zamanlı randevular verir, tam zamanında işlerinizi yapabilirsiniz.

Görev Yazılımı

Görev ve Rol Tanımları

Yetkilendirme sistemi sayesinde, sistemi kullanan personeliniz için dilediğiniz gibi yetkilendirme yapabilirsiniz. Böylelikle bilgi güvenliğini rahatça kontrol edebilir, firma bilgilerini sadece gerekli durumlarda paylaşırsınız.

Müşteri Takip Yazılımı

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Müşteri bilgilerine anında ulaşın, ararken kaybolmayın. Şirketinizin ve müşterinizin bilgilerini liste halinde görebilirsiniz. Müşterilerinizin size olan ödemelerini, kalan bakiyelerini takip edebilirsiniz. Tahsilat işlemlerini bu modül üzerinden gerçekleştirerek, hizmet kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Raporlama

Raporlama

İşlerinizle ilgili geri bildirim alabilir, sistemimizde bulunan raporlama modülü ile, geniş çaplı raporlama yapabilirsiniz. Böylelikle, personeliniz ya da müşteriniz hakkında detaylı bilgiye sahip olup ve durum değerlendirmesi yapabilirsiniz.