Sıkça Sorulan Sorular

Genel Sorular

Ana sayfada yer alan ücretsiz demo butonuna tıklayarak Workif kullanmaya ilk adımınızı atabilirsiniz. Açılan sayfada yer alan bilgileri doldurduktan sonra e-posta adresinize gelen linki tıklayarak hesabınızı 30 gün boyunca aktive edebilirsiniz. 15 gün deneme süresi sonunda Aylık, 6 Aylık ya da 1 yıllık paketlerimizden birini seçip Workif’i kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Hayır, deneme süresi bittiğinde girdiğiniz bilgiler silinmeyecek firmamız tarafında saklanacaktır. Ancak sizler deneme süresi bitiminde verilerinizi silebilirsiniz.
15 günlük deneme sürecinden sonra kaldığınız yerden devam etmeniz için size mail gönderiyoruz ve müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçiyor. Yönlendirdiğimiz mail üzerinden istediğiniz paketi seçip, sanal pos üzerinden ya da havale ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz

Abonelik İşlemleri

Hayır, Workif bulut tabanlı bir sistemdir ve internetin olduğu her ortamda, gerek bilgisayarınız gerek mobil cihazlarınız, tabletiniz ya da dizüstü bilgisayarınızdan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kayıt sırasında belirlediğiniz e-posta adresi ve şifresi ile birlikte kullanıcı girişi yapabilirsiniz.
Workif’in mevcut abonelik fiyatı kdv dahil aylık ödemede 35 TL, 6 aylık ödemede 190 TL, 1 yıllık ödemede 350 TL’dir.
Workif kullanmak için ödeme yaptıktan sonra, 7 iş günü içerisinde faturanız tanımladığınız e-posta adresine gönderilir.
Evet, ücretsiz deneme süresi içerisinde istediğiniz paketi seçip, ödeme yapabilirsiniz ancak kredi kartından ödemeniz deneme süresi bittiğinde gerçekleşir.
0850 885 10 22 numaralı telefondan ya da destek@workif.com adresinden hafta için 09.30 ile 17.30 saatleri arasında ulaşabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz size her konuda yardımcı olmaya çalışacaktır.

Hesap Yönetimi

Hayır, Workif bulut sistem tabanlı bir saas yazılımıdır. Bu sebeple, sisteme giriş yapmanız için internet hizmeti almalısınız.
Evet, tek bir excel dosyası ile var olan bilgilerinizi Workif sistemine girebilirsiniz.
Hayır, workif sistemine istediğiniz kadar kullanıcı tanımlayabilirsiniz.
Evet, tanımladığınız kullanıcıların yetkilerini istediğiniz şekilde sınırlandırabilirsiniz. Böylelikle, bilgi güvenliğini firma bünyesinde de sağlamış olursunuz.
Kesinlikle, çünkü kullandığınız Workif hesabı sadece size aittir ve verilerini istediğiniz gibi excel formatında dışa alabilirsiniz.
Şifremi unuttum linkine tıklayarak süreci başlatabilirsiniz. Kayıtlı e-posta adresinden sizi yönlendireceğiz.